יוצא גוגל הקים מתחם עורכי דין ייחודי למשרדי בוטיק בת”א

מתחם עורכי הדין “COLLEEGZ“, פועל להשגת לקוחות לחברים בו ומאפשרת לעורכי הדין להסיר את החשש משיווק ונטווורקינג וליהנות מכל היתרונות כמו איוש מיידי, שירותי מזכירות וגמישות בתקופת השכירות.

 

ההצפה בשוק עריכת הדין גרמה לכך שהביקוש לעורכי דין מעולים ונישתיים ע”י הציבור הרחב, רק עולה, אך איתור עורך הדין המתאים ביותר היא משימה לא פשוטה.

מתחם עורכי הדין החדש אשר הוקם בסמוך לתחנת רכבת השלום בת”א, מבטיח להפגיש בין לקוחות עם תיקים גדולים לבין משרדי בוטיק משפטיים.

יעוץ אסטרטגי שיווקי מוכוון לעורכי דין

“עורכי דין אשר עסוקים רוב היום בניהול הפרקטיקה המשפטית שלהם, שוכחים שחלק חשוב מהיום צריך להיות מוקדש לשיווק ויחסי ציבור. אני עושים זאת עבור חברי המתחם ללא כל עלות” טוען עו”ד נבו, יועץ אסטרטגי לעורכי דין ושותף במיזם אותו הקים עם יוצא גוגל. השילוב שלי כעו”ד אשר עוסק קרוב לעשרים שנים בפרסום ושיווק עורכי דין בשילוב עם שותף יוצא גוגל, מומחה לגיוס לקוחות לעסקים קטנים ובינוניים, יוצר מענה מושלם עבור חברי המתחם”.

הקפדה על מיון וסינון חברי המתחם ובלעדיות לאחד בכל תחום

“התהליך שבנינו כולל סינון של עורכי הדין המבקשים לפתוח משרד ראשי או סניף במתחם שלנו, כך שרק המעולים ביותר אנושית ומקצועית נשארים”.

מהפכה בנושא גיוס לקוחות חדשים והגדלת שכר הטרחה

עו”ד נבו מציין כי אחד האתגרים הקשים העומדים בפני עורכי דין כיום, הוא אתגר הגיוס של לקוחות עם תיקים משמעותיים: “אני משקיע את רוב זמני בגיוס לקוחות איכותיים עם תיקים מעולים לעורכי הדין שבמתחם וזה מתאפשר באמצעות שורת פעולות שאני מבצע יחד עם שותפי, במרחב הדיגיטלי, בשילוב עם נטוורקינג איכותי אינהאוס בין החברים אשר גאמור כל אחד מהם עוסק בתחום משפטי שונה”.

כמו כן, ידוע כי ככל שהנראות והנוף הנשקפים מהמשרד מרשימים יותר – כך גם הנכונות של לקוחות פוטנציאלים להחתום על הסכם שכר טרחה מכובד – גבוהה יותר.

כרגע המתחם מאוייש במלואו, אך בקרוב ייפתחו שטחים נוספים במגדל וניתן להירשם לסיור בהם כבר עכשיו דרך קישור זה

עו”ד – פרסם עצמך חינם בפורטל המשפטי עו”ד אונליין